Oferta pracy – Sprzedawca ubezpieczeń

3 miesiące temu
Strona Główna  /  Praca  /  Oferta pracy – Sprzedawca ubezpieczeń

Fundacja MANUS poszukuje osób do pracy w punktach sprzedaży ubezpieczeń na Politechnice Wrocławskiej. Praca polega na obsłudze klientów, przedstawianiu oferty, promocji i sprzedaży ubezpieczeń NNW i OC. Praca w godzinach 9: 00- 15: 30 (praca na zmiany dopasowana do grafiku zajęć pracowników).

Opis stanowiska:

Osoba na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Udzielanie informacji o ofercie ubezpieczeń Fundacji,
  • Zachęcanie Studentów do zadbania o swoje bezpieczeństwo poprzez wykupienie ubezpieczenia,
  • Sprzedaż usług oferowanych przez Fundację,
  • Informowania o działalności Fundacji.

Wymagania:

Poszukujemy osoby:

  • Kontaktowej w rozmowie bezpośredniej,
  • Kulturalnie obsługującej każdego klienta,
  • Odpowiedzialnej, sumiennej i skrupulatnej,
  • Potrafiącej pracować w zespole oraz pod presją czasu,
  • Posługującej się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym,
  • Dyspozycyjnej minimum 3 godziny dziennie kilka dni w tygodniu,
  • Preferowani studenci (wymagana dyspozycyjność od poniedziałku do piątku) w wieku do 26 lat.

Atuty współpracy z Fundacją MANUS:

  • Elastyczne godziny pracy (możliwość dopasowania dni pracy do planu zajęć),
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia,
  • Współpraca z młodymi ludźmi w miłej i twórczej atmosferze,
  • Jesteśmy skłonni przyjąć osobę bez doświadczenia zawodowego.

Rekrutacja:

Dokumenty aplikacyjne (CV ze zdjęciem) prosimy nadsyłać na adres rekrutacja@manus.pl
W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny:

FM / UB / 9 / 2017 oraz imię i nazwisko

Na aplikacje czekamy do 22 września 2017 r. lub do momentu zatrudnienia odpowiedniej osoby.

Zachęcamy do aplikowania!

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację MANUS, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.02.101.926.j.t.).

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Kategoria:
  Praca
ten post zostało udostępnione 0 razy
 000