Oferta pracy – koordynator Programu Wsparcia Działalności Studenckiej

1 miesiąc temu
Strona Główna  /  Praca  /  Oferta pracy – koordynator Programu Wsparcia Działalności Studenckiej

Fundacja MANUS działa od 1995 roku przy Politechnice Wrocławskiej realizując projekty dla społeczności akademickiej z zakresu przedsiębiorczości, projektów studenckich, inspirowania kultury studenckiej i wielu innych.

Oferujemy możliwość pracy na stanowisku koordynatora programu Wsparcia Działalności Studenckiej – najważniejszego programu Fundacji skierowanego dla studentów.

Opis stanowiska:

  • Koordynacja spraw związanych z poprawnym rozliczeniem dokumentów księgowych oraz umów
  • Kontakt z organizacjami współpracującymi w ramach obiegu umów w Fundacji
  • Współpraca z Zarządem Fundacji w sprawach bezpieczeństwa dokumentów oraz danych;
  • Bieżąca kontrola arkuszy rozliczeniowych organizacji współpracujących
  • Współpraca ze wszystkimi zespołami Fundacji w ramach wsparcia rozliczeń, grantów oraz merytorycznego organizacji studenckich w ramach projektu Wsparcie Działalności Studenckiej
  • Przeprowadzanie spotkań wdrożeniowych dla organizacji studenckich
  • Wsparcie w organizacji Dni Aktywności Studenckiej
  • Koordynacja organizacji Kawy Organizacji Studenckich

Wymagania:

  • Odpowiedzialność, sumienność, uczciwość i pracowitość,
  • Cierpliwość i dokładność,
  • Doskonałe umiejętności planowania i organizacji pracy,
  • Znajomość Pakietów Microsoft Office oraz Google Apps
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i zdolności komunikacyjne,
  • Umiejętność efektywnej pracy samodzielnej i w zespole,
  • Dyspozycyjność 20 godzin tygodniowo, w tym nie mniej niż 16 godzin w godzinach 9-15 w co najmniej 3 dni w tygodniu.

Mile widziane:

  • Motywacja do intensywnej pracy i rozwoju zawodowego,
  • Spostrzegawczość,
  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołu,
  • Doświadczenie w organizacjach studenckich.

Atuty pracy w Fundacji:

  • Elastyczne godziny pracy (możliwość dopasowania godzin pracy do innych zajęć),
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia,
  • Współpraca z młodymi ludźmi w miłej i twórczej atmosferze,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie administracji i finansów w organizacji potwierdzone referencjami.

Rekrutacja:

Dokumenty aplikacyjne (CV ze zdjęciem) prosimy nadsyłać na adres rekrutacja@manus.pl
W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny:

FM / WDS / 1 / 2017 oraz imię i nazwisko

Na aplikacje czekamy do 18 grudnia 2017 r. lub do momentu zatrudnienia odpowiedniej osoby.

Zachęcamy do aplikowania!

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Kategoria:
  Praca
ten post zostało udostępnione 0 razy
 000