Aktualności

Fundacja Gwiazdą Biznesu!

Czwartek, 25. maja 2017

23 maja w Wałbrzychu odbyła się gala wręczenia certyfikatów  Dolnośląskiego Plebiscytu Gwiazd Biznesu, w której brała udział nasza Fundacja. 

Startowaliśmy w kategorii Podmiot Ekonomii Społecznej, co poskutkowało zdobyciem zaszczytnego, pierwszego miejsca!

 

czytaj więcej

Wypełniamy Przestrzeń Działaniem - konkurs

Czwartek, 27. kwietnia 2017

Zapraszamy studentów Politechniki Wrocławskiej (koła naukowe, organizacje studenckie, grupy studentów) do zgłaszania pomysłów na projekty społeczno-kulturalno-edukacyjne realizowane w CKAiIL Czasoprzestrzeń mieszczącym się w dawnej Zajezdni Dąbie (przy ul. Tramwajowej 1-3 we Wrocławiu).

 

Stowarzyszenie „Tratwa” przeznacza na ten cel środki pochodzące z dotacji Gminy Wrocław w ramach projektu pn. CZASOPRZESTRZEŃ. Głównym celem jest aktywizacja dzieci, młodzieży, osób starszych, artystów i społeczności lokalnej osiedli Sępolno – Biskupin – Dąbie – Bartoszowice do działań społeczno- kulturalno – edukacyjnych poprzez uczestnictwo w projekcie „CZASOPRZESTRZEŃ”.
Kwota dotacji to 8000 brutto, a zgłoszenia można przesyłać do 15 maja br. 

czytaj więcej

Otwarcie Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu Dąbie

Środa, 26. kwietnia 2017

19 kwietnia br. odbyło się otwarcie Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu "Dąbie". 

Z tej okazji Zarząd Fundacji, przedstawiciele Rady Fundacji oraz Prezes Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych "Czasoprzestrzeń" spotkali się, aby uroczyście inaugurować to wydarzenie. Życzymy powodzenia w działaniu, a studentów zapraszamy na wydarzenia odbywające się na dawnej Zajezdni Dąbie! 

 

Wszystkie zdjęcia można obejrzeć po rozwinięciu artykułu. 

 

czytaj więcej

Organizacje studenckie otrzymały roll-upy

Piątek, 10. marca 2017

We wtorek, 7 marca zarząd Fundacji Manus spotkał się z przedstawicielami organizacji studenckich i kół naukowych, żeby wręczyć im nowe, pachnące jeszcze drukarnią roll-upy. Jest to nagroda za działanie na rzecz rozwoju uczelni i społeczności akademickiej. Wręczenie roll-upów odbyło się w nowo otwartej Zajezdni Dąbie. 

 

czytaj więcej

Przeglądasz strony: 1 - 4 z 429

następna › ostatnia »