Aktualności

V Szkoleniowe Forum Aktywności Studenckiej 27-29 listopada 2015 Jugowice

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli podmiotów studenckich PWr na Szkoleniowe Forum Aktywności Studenckiej w dniach 27-29 listopada 2015!
 

sFAS to wydarzenie, na którym nie może zabraknąć przynajmniej jednego przedstawiciela działającej aktywnie organizacji studenckiej, koła  naukowego czy agendy kultury. Nie będzie łatwo, ponieważ w tegorocznym forum może uczestniczyć jedynie 60 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń!
 

Wyjazd pod nazwą "Szkoleniowe Forum Aktywności Studenckiej" jest organizowany już po raz piaty. Projekt ma na celu zwiększenie kompetencji studentów zarządzających podmiotami studenckimi, które są zarejestrowane w rejestrze Rektora Politechniki Wrocławskiej. Oprócz integracji środowiska kół naukowych, agend kultury oraz organizacji studenckich, szkolenia pozwalają zdobyć wiedzę i umiejętności przydatne w działalności studenckiej i prowadzeniu organizacji opartych na wolontariacie.
 

Pomysł organizacji tego typu wyjazdu wypłynął od samych studentów zarządzających organizacjami studenckimi. Inicjatywę podjął Samorząd Studencki, Dział Studencki oraz Fundacja MANUS, a wspólne zaangażowanie przyczyniło się do zorganizowania w 2011 roku pierwszego szkoleniowego Forum Aktywności Studenckiej.
 

Uczestnicy mają zapewnione: pobyt (2 noclegi), wyżywienie, dojazd (z Politechniki), oraz materiały szkoleniowe. Dodatkowo ogromną ilość  wiedzy i niepowtarzalne znajomości z koleżankami i kolegami z innych organizacji!

sFAS

Ważne informacje o sFAS:
 

miejsce:

ośrodek w Górach Złotych

termin:

27-29.11.2015

wpisowe:

65 zł (dane do przelewu, tytuł wpłaty: sFAS15 Imię i nazwisko)

zgłoszenia do:   

13.11.2015

 

 

 

  

 

 

 

PWr

wyjazd dofinansowany ze środków

Politechniki Wrocławskiej oraz Fundacji MANUS

 


Weź udział w wydarzeniu na FB   

 

Pliki do pobrania:

 


 

Organizatorzy:

 

ZPS