Dla Mediów

Książka z okazji 20-lecia Fundacji Manus

Organizator: Fundacja Manus

Termin: Lipiec 2015


20 lat temu członkowie Samorządu Studenckiego stworzyli Fundację Manus. Chcieli pomagać studentom Politechniki Wrocławskiej i zdobywać doświadczenie – w zarządzaniu zespołami, planowaniu budżetu, współpracy z uczelnią i biznesem. Minęły dwie dekady i te najważniejsze założenia Fundacji nie uległy najmniejszej zmianie.

 

Dziś Fundacja Manus swoją działalnością obejmuje całą społeczność Politechniki Wrocławskiej, a część projektów przygotowuje z myślą o mieszkańcach Wrocławia. Nie zapomina jednak, że to uczelnia i jej studenci są dla niej najważniejsi, organizując m.in. takie wydarzenia jak Dni Aktywności Studenckiej czy Akademickie Targi Pracy.

 

 

Z okazji jubileuszu powstała książka opowiadająca historię Fundacji Manus, stając się równocześnie w pewien sposób podręcznikiem przedsiębiorczości, ukazującą wzloty i upadki, duże sukcesy i ciężkie chwile.

 

Fundacja Manus zatrudnia ponad 30 proaktywnych, młodych ludzi, pracujących przy ponad 20 agendach i projektach, dbając o ich rozwój i często będąc pierwszym pracodawcą. Swoimi działaniami dociera do kilkunastu tysięcy odbiorców.  

 

Zachęcamy do lektury, książka w tradycyjnej formie ma premierę 15 lipca, dostępna jest również w wersji elektronicznej.

 

Kontakt:
Kamil Nawirski
Prezes Zarządu Fundacji MANUS
+48 661 927 408
kamil.nawirski@manus.pl
www.manus.pl