Dla Mediów

mSzkrab również dla absolwentów!

Organizator: Klub Dziecięcy „mSzkrab”
Termin: 03.08.2015
Miejsce: Ul. Górnickiego 22, 50-337 Wrocław


Klub dziecięcy „mSzkrab” to placówka opiekująca się dziećmi między 12 a 36 miesiącem życia. Do tej pory przyjmowała dzieci rodziców, którzy posiadają aktualną legitymację studencką lub doktorancką Politechniki Wrocławskiej oraz pociechy pracowników tejże uczelni. Społeczność Politechniki Wrocławskiej tworzą również jej absolwenci, więc klub dziecięcy postanowił umożliwić zapisanie się do mSzkraba także ich dzieciom.

Całorocznie dostępny klub dba o rozwój emocjonalny, intelektualny i społeczny dzieci. Oferuje swobodną zabawę i różne rodzaje aktywności ruchowej, pod okiem wykfalifikowanej kadry, dostosowane do możliwości i potrzeb każdego dziecka. Pięć pierwszych wizyt, w ramach adaptacji, jest darmowych.

Aby skorzystać z pomocy klubu, należy zarejestrować się na stronie mszkrab.manus.pl, następnie zarejestrować dzieci oraz podpisać umowę. Od tego momentu rodzice mogą zostawić dziecko w klubie po uprzednim wybraniu terminu.

W tym roku mSzkrab otrzymał dofinansowanie z programu “Maluch na uczelni” organizowanego przez Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki społecznej i Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa wyższego. Dzięki temu klub mógł obniżyć opłaty za pobyt dziecka, nawet do 351,52 zł miesięcznie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną na stronie internetowej. W ramach opieki nad dziećmi Klub organizuje również warsztaty dla rodziców i zajęcia otwarte.


 

KONTAKT:

Kamil Nawirski

Prezes Fundacji Manus

+48 661 927 408

kamil.nawirski@manus.pl
 

 

Ewa Jędryczko

Kierowniczka klubu

+48 534 927 415

ewa.jedryczko@manus.pl

www.mszkrab.manus.pl