Fundusze

KONFERENCJA: Innoshare 2016

Co robi Polska aby stać się jednym ze światowych centrów innowacji? Jak skutecznie łączyć naukę z biznesem? Co zrobić aby być innowacyjnym i przedsiębiorczym, komercjalizować efekty swoich badań? Te i inne pytania zadadzą sobie po raz kolejny organizatorzy i uczestnicy II Kongresu Polski Innowacyjnej „INNOSHARE 2016” już 24 i 25 czerwca w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.
 
 
Kongres skierowany jest do osób, które chcą dzielić się wiedzą w zakresie szeroko rozumianej innowacyjności tj. przedstawicieli nauki (doktorantów, młodych naukowców, studentów kół naukowych), biznesu (start-upowców, przedsiębiorców, inwestorów), organizacji pozarządowych i instytucji publicznych. Podczas wydarzenia głos zabiorą przedstawiciele instytucji publicznych, firm, startupów i organizacji otoczenia biznesu - Polacy i Polonia. 
 
Ekspertami tegorocznej edycji będą m.in. dr Gregory Prokopsky (McGill Univeristy, Kanada), Dariusz Żuk (prezes Polski Przedsiębiorczej), prof. dr hab. inż. Aleksander Nawrat, prof. dr hab. inż. Tomasz Ciach, Maciej Sadowski (Startup HUB Poland), Monika Żochowska (GLOV) i inni. Dyskusje, prezentacje i wystąpienia ukierunkowane będą na praktyczne działania i rozwiązania dot. współpracy nauki i biznesu, komercjalizacji badań i ich patentowania, pozyskiwania finansowania i środków z perspektywy UE 2014-2020 itp. Ponadto promowane będą możliwości, jakimi dysponują agencje i instytucje rządowe w aspekcie finansowania innowacji, prac badawczych oraz szeroko rozumianej współpracy nauki i biznesu. Nie zabraknie także warsztatów dla uczestników. Jedne z nich pod nazwą „Lean Startup&Growth Hacking” poprowadzi dr Gregory Prokopsky. Tegorocznym smaczkiem konferencji będą także nagrody wręczone przez Fundację Polska Innowacyjna dla firm, które w szczególny sposób współpracują z nauką i rozwijają innowacyjność młodych Polaków. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wszystkich zainteresowanych rozwojem innowacji w Polsce serdecznie zapraszamy!
 
Zapisy TRWAJĄ! do 22 Czerwca 2016, 20:00
Zapraszamy do rejestracji: https://innoshare2016.evenea.pl/ 
Więcej informacji na stronie: http://innoshare.pl/ 
Wydarzenie na FB: http://bit.ly/InnoShare2016
Organizator- Fundacja Polska Innowacyjna : www.polandinnovative.com