Szkolenie: QuickEnglish – poznaj tajniki nauki języków obcych!

3 lata temu
Strona Główna  /  Aktualności  /  Szkolenie: QuickEnglish – poznaj tajniki nauki języków obcych!
Semestry kursów językowych, lata spędzone w szkole, prywatne korepetycje, a mimo to dalej wielu ma problemy z komunikowaniem się po angielsku. Czy to nie irytujące, że wydajesz kolejne setki złotych na kursy, po których wprawdzie masz dobrą gramatykę, ale gdy przychodzi do rozmowy z obcokrajowcem staje Ci gul w gardle i nie możesz się odezwać? Czy to nie irytujące, że rozmawiając szukasz słów i ciągle Ci ich brakuje? Czy chciałbyś wreszcie raz na zawsze mówić po angielsku?


Fundacja Manus oraz Filip Werstler zapraszają na szkolenie QuickEnglish – poznaj tajniki nauki języków obcych”! Będzie to półtoragodzinny event szkoleniowy na którym poznasz techniki szybkiej nauki angielskiego. Jeśli znasz któryś z tych problemów:

  • Boję się mówić
  • Mam blokadę przed mówieniem
  • Nie mam wystarczającej ilość słów
  • Uczę się już 9 lat i dalej nie umiem
  • Nie mam talentu do języków

Nie może Cię zabraknąć na naszym szkoleniu! Podczas tego krótkiego eventu dowiesz się jak:
– Przełamać lęk i stres w komunikacji językowej
– Swobodnie komunikować myśli
– Nauczyć się myśleć w danym języku obcym
– Szybko i efektywnie uczyć się języków

Kto poprowadzi szkolenie?

Filip Werstler – Trener języków obych, mówca motywacyjny, nauczyciel wystąpień publicznych. Swoje doświadczenie zdobywał pracując jako mówca na dwóch kontynentach, studiując i prowadząc szkolenia m.in. na Universidad de Navarra – Uniwersytecie nr 1 w Hiszpanii i 36 na świecie. Zna biegle trzy języki obce i nie przestaje poznawać nowych. Prywatnie jest wziętym podróżnikiem, który spędził do tej pory ok. 560 dni przemierzając 13 różnych krajów na 3 kontynentach. Na co dzień prowadzi szkolenia indywidualnie, współpracując z firmami szkoleniowymi oraz szkoląc prywatnych przedsiębiorców i korporacje.

I spotkanie organizacyjne odbędzie się 27 i 28 stycznia br.
– 27 stycznia o godzinie 18:00, na ul. Fabrycznej 10, w Budynku A11 „Restauracja Dozamel” / wejście od tyłu / III p., Sala Miedziana,
– 28 stycznia o godzinie 18:00, na ul. Hoene-Wrońskiego 10 w Budynku Strefy Kultury Studenckiej C-18 na Kampusie Politechniki Wrocławskiej.
Zapisy na spotkanie informacyjne odbywają się poprzez wypełnienie ankiety – klik. Wstęp bezpłatny.

ZAPRASZAMY 🙂

Kategorie:
  Aktualności, Nasze akcje
ten post zostało udostępnione 0 razy
 000