QuickEnglish – Kolejne spotkanie!

3 lata temu
Strona Główna  /  Aktualności  /  QuickEnglish – Kolejne spotkanie!

Semestry kursów językowych, lata spędzone w szkole, prywatne korepetycje, a mimo to dalej wielu ma problemy z komunikowaniem się po angielsku. Czy to nie irytujące, że wydajesz kolejne setki złotych na kursy, po których wprawdzie znasz dobrze gramatykę, ale podczas rozmowy z obcokrajowcem masz kamień w gardle i nie możesz się odezwać? Czy to nie irytujące, że rozmawiając szukasz słów i ciągle Ci ich brakuje? Czy chciałbyś wreszcie raz na zawsze nauczyć się mówić swobodnie po angielsku?

Fundacja Manus oraz Filip Werstler zapraszają na szkolenie „QuickEnglish – poznaj tajniki nauki języków obcych”! Będzie to półtoragodzinny event szkoleniowy, na którym poznasz techniki szybkiej nauki angielskiego, zupełnie za darmo.

Jeśli znasz któryś z tych problemów:
– boję się mówić;
– mam blokadę przed mówieniem;
– nie znam wystarczającej ilość słów;
– uczę się już 9 lat i dalej nie umiem mówić;
– nie mam talentu do języków;

To nie może Cię zabraknąć na naszym szkoleniu! Podczas tego krótkiego eventu dowiesz się jak:
– przełamać lęk i stres w komunikacji językowej;
– swobodnie komunikować myśli;
– nauczyć się myśleć w języku obcym;
– szybko i efektywnie uczyć się języków;

Kto poprowadzi szkolenie?
Filip Werstler – Trener języków obcych, mówca motywacyjny, nauczyciel wystąpień publicznych. Swoje doświadczenie zdobywał, pracując jako mówca na dwóch kontynentach, studiując i prowadząc szkolenia m.in. na Universidad de Navarra – Uniwersytecie nr 1 w Hiszpanii i 36 na świecie. Zna biegle trzy języki obce i nie przestaje poznawać nowych. Prywatnie jest wziętym podróżnikiem, który spędził do tej pory ok. 560 dni przemierzając 13 różnych krajów na 3 kontynentach. Na co dzień prowadzi szkolenia indywidualnie, współpracując z firmami szkoleniowymi oraz szkoląc prywatnych przedsiębiorców i pracowników korporacji.

NIE PRZEGAP OKAZJI!
Zapisy poprzez wypełnienie formularza
Kategorie:
  Aktualności, Polecamy
ten post zostało udostępnione 0 razy
 000