Piknik Rodzinny PWr 2016 – Studenci Dzieciakom! – zapraszamy do współorganizacji

3 lata temu
Strona Główna  /  Aktualności  /  Piknik Rodzinny PWr 2016 – Studenci Dzieciakom! – zapraszamy do współorganizacji

Podobnie jak w latach ubiegłych Fundacja MANUS po raz kolejny organizuje Piknik Rodzinny PWr – Studenci Dzieciakom! Nasz projekt jest elementem organizowanej przez Akademicki Klub Sportowy Politechniki Wrocławskiej imprezy sportowej pod nazwa Odra River Cup.

Jednak, aby wydarzenie w ogóle się odbyło niezbędne jest zaangażowanie organizacji studenckich w przygotowanie atrakcji dla najmłodszych przedstawicieli społeczności akademickiej – dzieci studentów, doktorantów i pracowników uczelni.

Jak co roku liczymy na Wasze fantastyczne pomysły. Dodatkowo mamy przygotowane niewielkie budżety na każde stanowisko, żeby ułatwić Wam to zadanie i uatrakcyjnić każdą rozrywkę. Pamiętajcie, że bez Was nie uda nam się całe to przedsięwzięcie!

Przedstawicieli organizacji zainteresowanych współpracą przy tym wydarzeniu zapraszamy na spotkanie, podczas którego będzie można zgłaszać swoje pomysły zabaw z dziećmi i zadawać pytania organizacyjne.

Spotykamy się w siedzibie Fundacji Manus (DS T-3, ul. Grunwaldzka 61) we wtorek, 19 kwietnia o godzinie 19.00.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, bądź nie możesz być na spotkaniu, napisz do nas: wds@manus.plNa wszelkie pomysły czekamy do 29.04.2016.

Piknik Rodzinny PWr jest częścią dużej imprezy sportowej Odra River Cup. Całość odbędzie się 28 maja 2016.

Kategorie:
  Aktualności, Nasze akcje
ten post zostało udostępnione 0 razy
 000