Klub Dziecięcy mSzkrab czynny także w wakacje!

3 lata temu
Strona Główna  /  Aktualności  /  Klub Dziecięcy mSzkrab czynny także w wakacje!

Klub dziecięcy mSzkrab powstał z myślą o dzieciach studentów oraz doktorantów Politechniki Wrocławskiej. Jest czynny nie tylko w trakcie roku akademickiego, ale także w wakacje!

mSzkrab to pierwszy uczelniany klub dziecięcy we Wrocławiu. Jego głównym celem jest pomoc w łączeniu rodzicielstwa z obowiązkami studenta. Niejednokrotnie studenci, a zwłaszcza studentki, rezygnują z kontynuowania edukacji ze względu na pojawienie się dziecka. mSzkrab wychodzi naprzeciw tym problemom, przedstawiając korzystną ofertę – jako, że wydatki na opiekę nie mogą obciążać studenckich portfeli, wysokość opłat zależy od rzeczywistych kosztów prowadzenia klubu.Klub przyjmuje pod opiekę dzieci od 1. do 3. roku życia.

mSzkrab posiada system elektronicznej rejestracji (www.mszkrab.manus.pl), stworzony przez studentów Informatyki Politechniki Wrocławskiej, pozwalający na łatwy wybór terminu przebywania dziecka w klubie, a także udostępniający pracownikom klubu informacje o indywidualnych cechach i potrzebach każdego malucha. System umożliwia rejestrację dziecka na maksymalnie 5 godzin w ciągu dnia, 3 razy w tygodniu. Jednocześnie w mSzkrabie może przebywać 24 dzieci.

 

Siedziba klubu to: 

Dom Studencki T-4 „Czworak”

ul. Górnickiego 22, 50-337 Wrocław

mszkrab@manus.pl

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie:

www.manus.pl/mszkrab/new

Kategorie:
  Aktualności, Nasze akcje
ten post zostało udostępnione 0 razy
 000