Poznaj nas z nowej strony!

1 rok temu
Strona Główna  /  Aktualności  /  Poznaj nas z nowej strony!

Gdy w 1995 roku przy Samorządzie Studenckim powstawała Fundacja Manus, realia studiowania na Politechnice Wrocławskiej były zupełnie inne niż obecnie. Od tamtego czasu minęły 22 lata – zmianie ulegał skład zespołu Fundacji, jej siedziba, rozwijały się i powstawały nowe projekty. Jednak jedna rzecz jest niezmienna – najważniejsze założenie Fundacji, czyli niesienie pomocy społeczności PWr. Rozumiemy jednak, że, żeby dalej dobrze spełniać to zadanie, trzeba iść z duchem czasu. Nie zatrzymujemy się więc w miejscu, nie osiadamy na laurach i bezustannie zmieniamy się dla Was.

Naszą pełną historię przeczytacie w Książce o 20-leciu Fundacji MANUS 1995 – 2015 (https://manus.pl/fundacja/o-nas-nasza-misja/#ksiazka). Obecnie mamy już 22 lata doświadczenia. Uważamy, że to zarówno dużo, jak i mało. Dużo, bo nauczyliśmy się, że warto cały czas stawiać na rozwój – być aktywnym, wychodzić z inicjatywą, współpracować, tworzyć innowacje. Mało, bo rozumiemy, że wielu rzeczy wciąż możemy uczyć się ich od naszych partnerów i klientów. Nie jesteśmy na końcu naszej drogi rozwoju, ale, nawet na przykładzie naszych logotypów, możecie zauważyć, że od 1995 roku wiele się u nas zmieniło.

Teraz zmieniamy naszą stronę internetową. Odświeżony design, intuicyjność, wartościowe treści – to wszystko znajdziecie na manus.pl.

 

0Lata doświadczenia

 

Jesteśmy Fundacją profesjonalną.
I właśnie tak traktujemy naszych kontrahentów. Wiemy, że najwyższa jakość obsługi jest bardzo ważna. Swoją pracę traktujemy serio.

Jesteśmy Fundacją nowoczesną.
Nie zatrzymaliśmy się w latach 90. Cały czas próbujemy nowych rzeczy i rozwiązań. Wiemy, czym żyją nasi klienci i żyjemy tym razem z nimi.

Jesteśmy Fundacją kreatywną.
Zatrudniamy osoby pełne pasji i z głowami pełnymi pomysłów. Nasi specjaliści starają się inspirować Was do działania.

Jesteśmy Fundacją akademicką.
Działamy na rzecz Politechniki Wrocławskiej – jednej z najlepszych w kraju uczelni technicznych. Jesteśmy z tego dumni!

Jesteśmy Fundacją młodą.
My też jesteśmy lub niedawno byliśmy studentami. Rozumiemy potrzeby młodych ludzi, jak nikt inny.

Jesteśmy Fundacją prostudencką.
Pomagamy studentom w wielu ważnych dla nich dziedzinach życia. Pomagamy się ubezpieczyć, znaleźć stancję, rozwijać pomysł na biznes.

Jesteśmy Fundacją aktywną.
Cały czas głodni nowości i innowacji. Tworzymy nowe koncepcje i projekty i wdrażamy je w życie. Codziennie stawiamy sobie nowe wyzwania.

Jesteśmy Fundacją przedsiębiorczą.
Wiemy, co kryje się za słowem „biznes” i że to nie tylko zarabianie pieniędzy, ale też przemyślane dysponowanie nimi, odpowiedni ludzie i przede wszystkim pasja.

Jesteśmy Fundacją rozwijającą się.
Nie osiadamy na laurach. Zmieniamy się nie tylko wizualnie, ale też mentalnie. Nasi pracownicy lubią pogłębiać swoją wiedzę i poszerzać kompetencje.

Jesteśmy Fundacją Manus

Jesteśmy Fundacją Manus

Poznaj nas z nowej strony!

Kategorie:
  Aktualności, Informujemy
ten post zostało udostępnione 0 razy
 400