Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

1 rok temu
Strona Główna  /  Aktualności  /  Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Fundacja Manus przygotowała szereg wydarzeń z okazji 10. edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Warsztaty i spotkania odbędą się w dniach 14-17 listopada. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem. 

WTOREK:

Razem z Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości Politechniki Wrocławskiej zapraszamy do CWINTu, gdzie nasz zespół będzie do Waszej dyspozycji. Chętnie porozmawiamy o pomysłach i sposobach na pomoc przy rozwijaniu Waszych działalności gospodarczych. AIP PWr to projekt, w ramach którego prowadzona jest inkubacja przedsiębiorczości, a wraz z Fundacją Manus również preinkubacja raczkujących idei na biznes i przyszłych przedsiębiorców.

 

Wspólnie przygotowaliśmy dla Was warsztaty:

 

wtorek, 14.11 (sala 103):

(10:00-15:00) Warsztaty Lean Canvas czyli biznesplan na jednej stronie; z Guarana Biznes
(15:00-18:00) Warzstaty pitchowania czyli jak sprzedać swój pomysł w kilka minut; z Maciejem Frankowiczem z Arkley VC

Rezerwacja miejsc: https://goo.gl/forms/noAaoCHqcXRc6lT33

 

ŚRODA, CZWARTEK, PIĄTEK:

Widzimy się w naszym Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu „Dąbie”, gdzie na miejscu będą czekać na Was warsztaty z Design Thinking, wykład o wzornictwie w biznesie oraz spotkanie z inwestorem Rafałem Sobczakiem z Venture Inc. Szczegółowy harmonogram:

 

środa, 15.11

(15.00-18.00) Design Thinking. Dziewczyny z koła naukowego Design Thinking UE opowiedzą, na czym polega metoda Design Thinking, którą  wielokrotnie wykorzystywały przy opracowaniu nowych usług/produktów odpowiadających rzeczywistym potrzebom klientom. Przydatne na początek biznesu!

 

 

czwartek, 16.11

(14.00-17.00) Wzornictwo. Projektanci z Kubasek Studio wraz ze swoimi podopiecznymi z koła naukowego Wydziału Wzornictwa wrocławskiej ASP opowiedzą o procesie projektowania pięknych i funkcjonalnych rzeczy (co staje się nową przewagą na rynku!) oraz o tym, jak motywować ludzi biorących udział w takim procesie.

 

 

piątek, 17.11

(15.00-18.00) Relacje z inwestorem. Menedżer inwestycyjny – Rafał Sobczak z Venture Inc – pokaże Wam ludzką twarz inwestora. Przekonacie się CO i ILE taki partner biznesowy wnosi do Waszego projektu i zastanowicie się wspólnie, ile można zyskać na takiej współpracy. Warsztat niesamowicie praktyczny – każdy pomysł potrzebuje pieniędzy na rozwój.

 

 

DO ZOBACZENIA podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Zapraszamy!

Kategorie:
  Aktualności, Nasze akcje
ten post zostało udostępnione 0 razy
 100