Oferta pracy – Asystent/ka Biura

4 tygodnie temu
Strona Główna  /  Praca  /  Oferta pracy – Asystent/ka Biura

Fundacja MANUS działa przy Politechnice Wrocławskiej na rzecz społeczności akademickiej. Realizuje działalność statutową, odpłatną działalność statutową oraz prowadzi działalność gospodarczą. Aplikuje o dofinansowania z różnych źródeł, więc fundusze w Fundacji są wydawane wg różnych zasad rachunkowych, w zależności skąd są pozyskane i na co przeznaczone.

Poszukujemy: Asystenta/ki Biura Fundacji

Opis stanowiska:

Osoba na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów,
  • Wsparcie organizacyjne dla przełożonego oraz pozostałych współpracowników,
  • Zaopatrzenie firmy w materiały i usługi niezbędne do jej prawidłowego funkcjonowania,
  • Kontakt z klientami,
  • Prace administracyjno-biurowe,
  • Podstawowe zadania z zakresu księgowości oraz kadr,
  • Współpraca z pozostałymi działami Fundacji,
  • Zarządzanie obiektem i wyposażeniem

Wymagania:

  • Biegła obsługa produktów Google (Gmail, czat, kalendarz, dysk),
  • Staranność i skrupulatność w realizacji obowiązków,
  • Zdolność szybkiego przyswajania wiedzy i umiejętność pracy wielowątkowej,
  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz umiejętności organizacyjne,

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie na stanowisku administracyjnym.

Poszukujemy osoby:

  • odpowiedzialnej, sumiennej i komunikatywnej
  • posługującej się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Atuty współpracy z Fundacją MANUS:

  • jesteśmy gotowi rozpocząć współpracę z osobami bez doświadczenia zawodowego,
  • zapewniamy elastyczne godziny pracy,
  • dajemy możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia o specyfice organizacji pozarządowych, umiejętności miękkich oraz tematyce finansowo-księgowej,
  • pozwalamy na zdobycie ciekawego doświadczenia,
  • oferujemy ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Rekrutacja:

Dokumenty aplikacyjne (CV ze zdjęciem) prosimy nadsyłać na adres rekrutacja@manus.pl
W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny:

FM / AB/ 1/ 2019 oraz imię i nazwisko

Na aplikacje czekamy do 30 kwietnia 2019 r. lub do momentu zatrudnienia odpowiedniej osoby.

Zachęcamy do aplikowania!

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Kategoria:
  Praca
ten post zostało udostępnione 0 razy
 000