Oferta pracy – pracownik Sekcji Finansów

4 tygodnie temu
Strona Główna  /  Praca  /  Oferta pracy – pracownik Sekcji Finansów

Fundacja MANUS działa przy Politechnice Wrocławskiej na rzecz społeczności akademickiej. Realizuje działalność statutową, odpłatną działalność statutową oraz prowadzi działalność gospodarczą. Aplikuje o dofinansowania z różnych źródeł, więc fundusze w Fundacji są wydawane wg różnych zasad rachunkowych, w zależności skąd są pozyskane i na co przeznaczone.

Poszukujemy: Pracownik Sekcji Finansów

Opis stanowiska:

Osoba na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

    • prowadzenie budżetów poszczególnych agend,
    • analiza przychodów i rozchodów agend,
    • zarządzanie obiegiem informacji oraz obiegiem dokumentów w przydzielonym zakresie,
    • obsługa współpracowników Fundacji,
      • kontakt z firmami zewnętrznymi w sprawach finansowych
    • wystawianie dokumentów finansowych (faktury, umowy) (obsługa programu Sage Symfonia)
    • inne zadania w obszarze działań finansowo – administracyjnych.

Wymagania:

      • biegła obsługa produktów Google (Gmail, czat, kalendarz, dysk),
    • dobra znajomość pakietu MS Office (MS Excel,MS Word),
    • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy i umiejętność pracy wielowątkowej.

Mile widziane:

      • znajomość programu Sage Symfonia, Płatnik
    • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków.
    • studenci lub absolwenci kierunków takich jak: ekonomia, finanse, rachunkowość i pokrewnych

Poszukujemy osoby:

      • odpowiedzialnej, sumiennej i komunikatywnej,
    • potrafiącej pracować w zespole oraz pod presją czasu,
    • posługującej się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Atuty współpracy z Fundacją MANUS:

    • jesteśmy gotowi rozpocząć współpracę z osobami bez doświadczenia zawodowego,
    • zapewniamy elastyczne godziny pracy,
      • dajemy możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia o specyfice organizacji pozarządowych, umiejętności miękkich oraz tematyce finansowo-księgowej,
    • pozwalamy na zdobycie ciekawego doświadczenia,
    • oferujemy ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Rekrutacja:

Dokumenty aplikacyjne (CV ze zdjęciem) prosimy nadsyłać na adres rekrutacja@manus.pl
W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny:

FM / SF / 2/ 2019 oraz imię i nazwisko

Na aplikacje czekamy do 30 kwietnia 2019 r. lub do momentu zatrudnienia odpowiedniej osoby.

Zachęcamy do aplikowania!

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Kategoria:
  Praca
ten post zostało udostępnione 0 razy
 000