Kariera

Która ścieżka kariery Cię interesuje?

Fundacja MANUS to organizacja działająca od 20 lat na rzecz Samorządu Studenckiego Politechniki Wrocławskiej. Z każdym rokiem powiększamy zakres funkcjonowania, a proces ten nieuchronnie związany jest z poszukiwaniem nowych osób, które dołączając do zespołu będą wspierać Fundację w rozwoju i prowadzeniu kluczowych projektów.

Praca w Fundacji to nie tylko możliwość zdobywania doświadczenia i realizacji pomysłów w wielu ciekawych przedsięwzięciach. Nasza organizacja daje również ogromne szanse rozwoju poprzez uczestnictwo w konferencjach, wyjazdach szkoleniowych i warsztatach kompetencyjnych.

Kilka słów o pracy w Fundacji od osób, które miały okazje współtworzyć MANUSa

Fundacja MANUS to organizacja, która daje ogromne szanse rozwoju osobistego oraz otwiera mnóstwo możliwości zawodowych. Pracując w Fundacji zdobyłem cenne doświadczenie w dziedzinie Public Relations i nawiązałem relacje biznesowe. Ogromnym atutem Fundacji jest inwestycja w pracowników – liczne szkolenia, warsztaty i konferencje wzmocniły moje kompetencje i przyczyniły się do rozwoju kariery zawodowej.

Adrian Wnęk
Adrian Wnęk, Specjalista ds. marketingu i promocji

W Fundacji zawsze znajdzie się ktoś pomocny, obowiązuje zdrowy środek między swobodną atmosferą a wykonywaniem obowiązków, ceniona jest inicjatywa i można realizować się na interesującym polu.[…]

Sylwester Oracz
Sylwester Oracz, Koordynator DAS, Specjalista ds. IT

Fundacja Manus dała mi cenne doświadczenie zawodowe i okazję do nauczenia się wielu nowych umiejętności […].Manus to przede wszystkim ludzie – świetny zespół, który sprawdza się zarówno przy organizacji ważnych wydarzeń na Politechnice, jak i grillowaniu po ciężkiej pracy.

Dorota Kłodnicka
Dorota Kłodnicka, Specjalista ds. marketingu i promocji

Zdecydowanie polecam pracę w Fundacji wszystkim tym, którzy chcą zdobyć solidne doświadczenie, które później umożliwi im gładkie wejście na rynek pracy, bez nieprzyjemnego zderzenia się z jego realiami[…].

Mateusz Matusik
Mateusz Matusik, Kierownik Orange Hostels

Mówię Fundacja MANUS – myślę wyzwania, rozwój i rewelacyjna atmosfera. Realizacja wielu wyzwań w różnych obszarach, pozwoliła mi zrobić duży krok we własnym rozwoju i nauczyć się nowych umiejętności. Praca w Fundacji daje możliwość współpracy z ciekawymi ludźmi, podejmowania odpowiedzialności za duże i często niełatwe zadania, a to wszystko oczywiście w znakomitej atmosferze.

Julia Zapart
Julia Zapart, Koordynator projektów

Praca

Praca

Dołącz do Naszego zespołu!

Praktyki

Praktyki

Zdobądź u Nas doświadczenie!

Oferty praktyk

Przepraszamy, aktualnie nie mamy ofert praktyk.